O firmie

Naszą misją jest organizowanie najwyższej jakości szkoleń dla branży beauty. Skupiamy się na tym, by zwiększać ilość oferowanych szkoleń, zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów. Stawiamy na praktyczną naukę przy zachowaniu przekazywania fachowej wiedzy. Dla osiągnięcia celu dobieramy profesjonalnych trenerów, dzięki temu uczestnicy szybko dostrzegają realne efekty korzystania z naszych usług.

W odróżnieniu do wielu firm szkoleniowych, bierzemy odpowiedzialność za efekty kształcenia.

Organizujemy szkolenia również dla innych branż w ramach marki Śląskiego Centrum Szkoleniowego.

 

Jesteśmy również producentem wyjątkowej linii produktów do stylizacji paznokci. Naszą misją jest dostarczenie wyjątkowej gamy produktów, które już teraz cieszą się ogromnym zaufaniem. Chcemy dostarczać wysokiej jakości lakiery hybrydowe, żele budujące do przedłużania paznokci, preparaty pomocnicze i inne produkty prosto do Twojego salonu, zarażając pasją i radością, jakie wprowadzają do salonowego życia. Zamierzamy nadal rozwijać naszą ofertę, poprawiać jakość usług i tworzyć dla naszych instruktorów idealne warunki rozwoju biznesu.

 

Największą wartością są dla nas ludzie.

 

 

Poznaj wartości, którymi się kierujemy:

Zaufanie

Zależy nam na Waszym zaufaniu, dlatego tworzymy niezawodne produkty i oferujemy uczciwe zasady biznesowe. Rozmawiamy o potrzebach szkoleniowych i oferujemy szkolenia zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Energia

Do każdego zadania podchodzimy z energią. Czerpiemy siłę z realizacji ambitnych wyzwań, przekraczamy granice państw i schematy myślenia.

Niezależność

Szanujemy niezależność i odmienność poglądów, która jest dla nas źródłem różnorodności i inspiracją dla wzrostu.

Troska

Budujemy relacje, dzielimy się wiedzą, przeżyciami, wspólnym doświadczeniem oraz produktami, które tworzymy. Troszczymy się o innych oraz o środowisko, w którym żyjemy i będą żyć przyszłe pokolenia.

Śmiałość

Nie boimy się śmiałych rozwiązań. Mamy w sobie pasję i odwagę zmieniać świat na lepszy. Promujemy ducha przedsiębiorczości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium